İç Mekan Aydınlatma Armatürleri
Endüstriyel Armatürler
Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
Komponentler
Lambalar
Yeni Ürünler

E-bültenlere abone olmak ve size özel hizmetlerden haber almak için kayıt yaptırın.

Pelsan' da Kariyer

Pelsan Aydınlatma olarak başarılı olmamızın en önemli nedeni çalışanlarımızın katkılarıdır. Başarımızın artarak devam etmesinin en önemli unsurunun, sahip olduğumuz entellektüel sermaye olduğunun bilincindeyiz. 33 yıllık yolculuğumuzda bugünkü Pelsan' ı Türkiye' nin en büyük aydınlatma markası yapan, her şeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli kadrosudur. Amacımız dünya markası olma yolunda hızla ilerlerken büyük başarıların altına Pelsan ailesi olarak imza atmaktır. 

Çalışan profilimiz, değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip çalışmasına inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı ve sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek kişilerden oluşmaktadır. Pelsan ailesinin tecrübeli profesyonelleri ile, gelişime açık genç çalışanlarının bir arada olduğu dinamik yapı içinde tüm çalışanlarımıza yarattığımız karşılıklı güven ve saygıya dayalı ortamı sürdürmek en önemli hedefimizdir.

Türkiye'nin her köşesinde ve dünyanın birçok ülkesinde Pelsan ışığı ile aydınlık yaratıyoruz. Işığa kavuşturduğumuz herkes adına, emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz.